Telefony systemowe

W życiu każdej firmy następuje przełomowy moment, w którym z powodu dużej liczby zatrudnionych pracowników zapada decyzja o wdrożeniu zaawansowanego systemu informatycznego. Dodatkowo wprowadza się bardzo ułatwiające komunikację w firmie systemy telekomunikacyjne oraz telefony systemowe.

Dzięki hybrydowym systemom cyfrowym zyskujemy bardzo dobre połączenie jakości połączenia oraz niezawodności przy jednoczesnym zachowaniu bardzo niskich kosztów, jakie ponosimy za same rozmowy telefoniczne. Wszystko za sprawą bardzo dobrego połączenie tradycyjnej telefonii z systemem VoIP. Dzięki temu możemy w naszej firmie cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem oraz niskimi kosztami takiej usługi. Do tego typu zadań przeznaczone są specjalne telefony systemowe. W ich produkcji przoduje firma Panasonic, która od wielu lat zajmuje czołowe miejsce w rankingach poczytnych czasopism i portali zajmujących się telekomunikacją.

Jednym z najpopularniejszych telefonów systemowych firmy Panasonic jest model KX-DT546. Dzięki pracy w pełnym dupleksie oraz dużym wyświetlaczem i systemem głośnomówiącym jest to idealne rozwiązanie dla prezesów, którzy potrzebują klasycznie wyglądającego telefonu z wieloma programowalnymi klawiszami oraz szybkim wybieraniem zaprogramowanych numerów. Inny model tej firmy, czyli KX-DT543 oferuje trochę mniejszy wyświetlacz, jednak reszta funkcji nie została w nim zmieniona. Telefony te dostępne są w dwóch kolorach białym oraz czarnym i oferują niesamowitą jakość wykonania.

Znacznie mniejszą budżetową wersją jest model KX-DT521 jednak nadal dzięki jednowierszowemu wyświetlaczowi LCD oraz dzięki dupleksowi jest bardzo atrakcyjną alternatywą dla droższych rozwiązań systemowych telefonów dla biznesu. Tego typu rozwiązania świetnie nadają się do zastosowania w recepcjach oraz hotelach. Bardzo niska cena zachęca do wdrażania takich rozwiązań nawet w niewielkich firmach i lokalach, które teraz mogą czerpać korzyści z zastosowania systemowych rozwiązań telefonicznych. Jak widać, jest to bardzo popularna metoda oraz pozwala na ułatwienie komunikacji nawet w dużych przedsiębiorstwach, w których zwykłe aparaty telefoniczne nie miały zastosowania.

Zobacz także

Montaż i instalacja systemów telekomunikacyjnych

Aplikacje komputerowe poprawiające komunikację w firmie.

Bezprzewodowa telefonia DECT

Platformy zintegrowanej komunikacji