Bezprzewodowa telefonia DECT

W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy nie mogą sobie pozwolić na pozostanie w tyle. Każde opóźnienie względem konkurencji może skutkować utratą klientów oraz cięciami finansowymi. Z tego powodu tak wielu przedsiębiorców wprowadza w swoich firmach rozwiązania mające przyspieszyć funkcjonowanie każdego ze stanowisk oraz jednocześnie ograniczyć wydatki związane z utrzymaniem danego stanowiska pracy.

Jednym z takich ciekawych i wciąż rozwijanych rozwiązań jest bezprzewodowa telefonia DECT. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na zminimalizowanie kosztów związanych z usługami telekomunikacyjnymi. W skład takiego systemu wchodzą m.in. bezprzewodowe telefony oraz stacja bazowa i centrala telefoniczna. Dzięki wykorzystaniu połączenia internetowego, nasz system DECT pozwala na prowadzenie nawet do 8 telekonferencji jednocześnie. Wszystko za sprawą nowoczesnych mikroukładów odpowiadających za pracę całego systemu. Bardzo duży zasięg i możliwość jego zwiększenia pozwalają na wdrożenie tego rozwiązania nawet w bardzo rozległych przedsiębiorstwach, w których działy rozrzucone są po różnych piętrach budynku, w jakim prowadzona jest firma.

Tego typu rozwiązania sprawdzają się w różnego rodzaju firmach zajmujących się call center. Dzięki zastosowaniu bardzo nowoczesnych telefonów bezprzewodowych mamy możliwość prowadzenia rozmów o doskonałej jakości dźwięku. Każdy telefon firmy Panasonic, który pracuje w systemie DECT wyposażony jest w wyświetlacz kolorowy, który ułatwia użytkowanie oraz programowanie aparatu. Bardziej zaawansowane aparaty wbudowaną mają redukcję szumów, która bardzo podnosi jakość i komfort rozmowy głosowej. Z dodatkowych funkcji warto wspomnieć o programowalnych przyciskach, wibracjach oraz wielu innych dodatkach ułatwiających pracę z aparatem firmy Panasonic.

Koszty wdrożenia tego typu technologii w firmie są dosyć spore, jednak szybko zauważyć można zmniejszające się rachunki za usługi telekomunikacyjne oraz dzięki większej mobilności bardziej wydajną pracę osób zajmujących się kontaktem z klientem. Jest to bardzo przyszłościowe rozwiązanie, które wpłynie na szybki rozwój biznesu bez znaczenia, w jakiej branży jest prowadzony.
 

Zobacz także

Montaż i instalacja systemów telekomunikacyjnych

Aplikacje komputerowe poprawiające komunikację w firmie.

Telefony systemowe

Platformy zintegrowanej komunikacji