Systemy SIP DECT

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywają nowinki technologiczne. Dzięki nim zyskujemy znacznie więcej czasu wolnego, który możemy wykorzystać dla siebie. W przedsiębiorstwach technologie informatyczne i telekomunikacyjne usprawniają procesy decyzyjne oraz samą pracę, przez co pracownicy stają się bardziej wydajni i generują większe przychody dla przedsiębiorstwa. A jak wiadomo większe przychody to szybszy rozwój. Można więc powiedzieć, że nowinki technologiczne i stabilne rozwiązania informatyczne napędzają rozwój biznesu praktycznie w każdej branży, jaką możemy tylko sobie wyobrazić.

Każda firma opiera swój rozwój na dobrej komunikacji. Szczególnie w dużych przedsiębiorstwach, w których zatrudniamy wielu pracowników, komunikacja jest największym problemem. Warto więc zastosować w nich nowoczesne systemy SIP, które nie tylko usprawnia wymianę informacji pomiędzy działami i pracownikami, ale także zmniejszą nasze koszty, jakie ponosimy w związku z usługami telekomunikacyjnymi, z jakich korzystamy. Dzięki wykorzystaniu technologii SIP wiele firm uzyskało o wiele szybszy wzrost oraz ograniczyło wydatki na usługi telekomunikacyjne. Obecnie bardzo popularnym urządzeniem, które łączy wiele systemów oraz pozwala zintegrować wiele stanowisk pracy jest rządzenie SIP DECT KX-UDS, oraz KX-UDT. Dzięki niesamowitej jakości głosu oraz wysokiej klasie urządzenia przedsiębiorcy mogą w końcu cieszyć się w pełni możliwościami, jakie daję technologia SIP.

Do podstawowych cech, jakie wyróżniają wcześniej wspomniane modele urządzeń, warto zaliczyć m.in. możliwość prowadzenia jednoczesnej konferencji na 4 kanałach w jakości HD. Innym bardzo ważnym rozwiązaniem zastosowanym w tych urządzeniach jest szyfrowanie DECT oraz możliwość podpięcia do sieci VLAN. Od dziś możemy bezpiecznie komunikować się bez szans na podsłuchanie naszych negocjacji przez konkurencję. Sprzęt odznacza się prostą konstrukcją znaną z wcześniejszych modeli oraz łatwą instalacją i bezprzewodową synchronizacją, co bardzo ułatwia pracę oraz montaż urządzenia w firmie. Jest to bardzo przydatne urządzenie w praktycznie każdej firmie opierającej swoją działalność na częstych połączeniach telefonicznych z klientami i współpracownikami.

Zobacz także

Systemy taryfikacji w telekomunikacji.

Systemy telekonferencyjne w służbie przedsiębiorcy