NATERM

NATERM to firma działająca na terenie województwa Małopolskiego i Śląskiego. Swe usługi świadczy w regionach przyległych do większych miast takich jak Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Katowice czy Bielska-Biała. Oferuje wykonywanie odwiertów pod studnie głębinowe przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Działają aktywnie w gorące dni, jak i te z minusową temperaturą. Firmę wyróżnia nowoczesny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy, którzy z kopaniem studni mają spore doświadczenie. Firma NATERM jest gwarancją profesjonalnie wykonanej usługi.

 

Firma posiada wszystkie konieczne uprawnienia Urzędu Górniczego do wykonywania odwiertów. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu jest w stanie dokonać odwiertów nawet w najbardziej trudnych warunkach i miejscach do tej pory niedostępnym nikomu. NATERM gwarantuje pełne wsparcie przy zabezpieczeniach studni, serwisie i odczycie na podstawie map hydrologicznych najlepszej lokalizacji studni. Wywiercone studnie przez fachowców z tej firmy są gotowe do użytku oraz oferują wysoką jakość wody pitnej.

 

NATERM – Studnie głębinowe

https://naterm.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.